Автокондиціонери

Презентація "Alex Original"

Із історії розвитку автомобільного кондиціонування

Ідея встановити на автомобіль пристрій для охолоджування повітря в салоні виникла, можна сказати, з появою самих автомобілів. Спочатку для цього використовували систему воздуховодов, які проходили під днищем автомобіля. При русі автомобіля набігаючий потік повітря прямував в салон, але окрім бруду і пилу ця система нічого не давала. Американський інженер Уїльям Вітелей в 1884 році запропонував використовувати для охолоджування салону кубики льоду, встановлені на решітці в піддоні під автомобілем. При швидкості більше 10 миль в годину набігаючий потік повітря прямував через кубики льоду в салон і створював невеликий комфорт пасажирам. З появою компресорних холодильних машин стало можливим радикально вирішити проблему охолоджування повітря в салоні. Першим автомобілем, на якому була встановлена звична нам система кондиціонування повітря став "Паккард" 1939 року. Проте, система була багато в чому недосконалою. Для включення кондиціонера водій повинен був заглушити двигун, встановити ремінь на шків компресора; для виключення кондиціонера треба було виконати дії, зворотні вищевикладеним. У 1941 році фірма "Кадилак" виробила 300 автомобілів, обладнаних системою кондиціонування. У 1966 році в США таких автомобілів було вже 3560 тисяч. Через 20 років - 20 мільйонів автомобілів. Зараз більше 80% легкових автомобілів і малих вантажівок в США обладнані системою кондиціонування. У Західній Європі відсоток автомобілів, обладнаних кондиціонерами, нижче, ніж в США приблизно в два рази. Тому, наша компанія докладає всі зусилля, щоб Україна в цьому списку «не пасла задніх».

Холод на замовлення

кондиционер

Не так давно автокондиціонери вважалися в нашій країні якщо не екзотикою, то вже точно непотрібною розкішшю. Сьогодні ж більшість автовласників не мислять придбання автомобіля без автокондиціонера. Якщо ви ще невизначились, купувати машину з «кондеєм» або без, знайте, що автомобільний кондиціонер впливає не тільки на комфорт автомобіля, але і на його безпеку: від мікроклімату в салоні залежить стан водія, ступінь його стомлюваності та швидкість реакції. Якщо дозволяють засоби, то замість автомобільного кондиціонера можна замовити систему клімат-контроля, за рахунок складнішої конструкції і наявності різних датчиків, здатних підтримувати в салоні заданий мікроклімат. Втім, теми нашої розмови це не міняє - адже основою будь-якого клімат-контроля є автокондиціонер.

За принципом роботи автомобільний кондиціонер нагадує звичайний домашній холодильник. Основною, і вельми дорогою, його частиною є компресор, що відповідає за циркуляцію і стиснення спеціального газу - холодоагенту. При стисненні він переходить в рідкий стан, конденсуючись в теплообміннику-конденсаторі, часто іменованим радіатором. Зріджений хладагент проходить через ресівер-осушувач, де очищається від вологи і механічних домішок. Потім він поступає у випарник, в якому знову переходить в газоподібний стан. При цьому, як відомо ще з шкільного курсу фізики, відбувається поглинання тепла: випарник охолоджується, а вентилятор системи обдуву подає охолоджене повітря в салон автомобіля.

Наша компанія пропонує:

ТОВ “Алькон-сервіс” пропонує Вашій увазі автомобільні кондиціонери для легкових і вантажних автомобілів, автобусів і мікроавтобусів а також спецтехніки. Однак великий досвід роботи в цій галузі дозволяє проектувати і монтувати кліматичні системи практично на всі види транспорту. Велика інформативна база, кваліфікований персонал, сучасне обладнання та постійно оновлюваний склад запчастин - запорука швидкого та якісного виконання робіт.

Як офіційний дистрибьютор виробника автокондиціонерів “Alex-original” (Ізраїль) на Україні, ми пропонуємо кліматичні системи цієї всесвітньо відомої компанії. Кожен комплект кондиціонера цілком адаптований під конкретну модель автомобілю і цілком відповідає вимогам заводу-виробника. Крім того, на багатьох моделях автомобілів автокондиціонери монтуються прямо на заводських конвейерах. Міжнародний сертифікат якості ISO-9002, тридцятирічний досвід у розробці і виготовленні кліматичних систем, представництва в більш ніж 50 країн світу говорять про найвищу якість і надійність продукції. Ми раді запропонувати Вам продукцію “Alex-original” на практично усі найбільш розповсюджені марки автомобілів. Найбільш розповсюджені комплекти завжди є на складі, інші поставляємо під замовлення. Термін постачання кондиціонеру від 4 до 6 діб. Монтаж проводиться, в залежності від складності, від 6 годин до трьох діб.

Також пропонуємо спеціальну пропозицію для власників російських автомобілів. Пропонуємо комплекти кондиціонерів “Sanden” (Японія) та «Август» (Росія) для автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ-3102, ГАЗ-3110, ГАЗ-31105, УАЗ "Патріот", "Шевроле-Ніва", мікроавтобуси "Газель", "Баргузін" та "Соболь".

Окремо хотілося б торкнутися теми автобусів та мікроавтобусів. Під кожен автобус ми можемо запропонувати 5-6 варіантів монтажу кондиціонера, крім того ми спроектуємо й вмонтуемо комплект відповідно до Ваших побажань. Є цікаві пропозиції щодо монтажу на МВ Sprinter, Vito, Ford Transit, VW T-4, LT, Iveco та вітчизняних "Богдан" і "Еталон". Паралельно з автокондиціонером пропонуємо обладнати автомобіль блоком кліматичного контролю, який дозволяє постійно підтримувати задані Вами параметри. Приємно, що діюча річна гарантія підтримується не тільки на нашому сервіс - центрі. У даний момент Ви маєте змогу обслуговувати свій автомобіль у наших представників в Одесі, Севастополі, Сімферополі, Запоріжжі, Дніпропетровську, Черкасах, Луганську, Донецьку, Львові, Ужгороді та Рівному. Постійно ведеться робота над розширенням дилерської мережі.

Нашими постійними клієнтами є: МО України, Київоблдержадміністрація, УДАІ, “Промінвестбанк”, “Правексбанк”, “УМБ”, аеропорт “Бориспіль”, завод “Авіант”, київський метрополітен, автосалони “Атлант-М”, “Інтеркар”, “Укравторос”, “Прага-авто”, "Хюндай-Україна" а також багато інших відомих підприємств.

Що стосується обслуговування і ремонту автокондиціонерів, то ми можемо запропонувати Вам кваліфіковану допомогу. Ремонтуємо всі марки автомобілів і виконуємо практично усі види ремонту. 

Великий плюс - ми маємо великий склад запчастин для автокондиціонерів як оригінальних, так і взаємозамінних, що дає можливість зробити ремонт відразу, а не замовляти необхідну запчастину і втрачати Ваш дорогоцінний час. Сподіваємося, що звернувшись до нас усього раз, Ви станете нашим постійним клієнтом.

Наше підприємство постійно розширює регіональну дилерську мережу. Ми проводимо навчання персоналу, поставляємо обладнання для ремонту та обслуговування автокондиціонерів, комплекти кондеціонерів, запчастини, витратні матеріали а також технічну документацію. Якщо Ви власник СТО, та бажаєте відкрити новий напрямок - "сервіс автокондиціонерів", тоді чекаємо на Ваші звернення.

Запрос стоимости комплекта

Запрос стоимости комплекта