Монтаж

 Водіння автомобіля в ідеалі означає поєднання корисного і приємного. Поза сумнівом, цьому запиту відповідає кондиціонер транспортного засобу. Ніяке інше додаткове устаткування не пропонує такий рівень комфорту для водія і пасажирів. Кондиціонер дозволяє людині відчувати себе більш розслаблено, тим самим, сприяючи безпеці руху. Тому, розслаблений водій це безпечний водій.

Сім'я – це завжди відповідальність. Це означає, турботу про вашого партнера, дітей та себе. Зробивши один простий крок, Ви гарантовано отримаєте здоровий клімат у Вашому автомобілі. Температура повітря між 23°C + 27°C і вологістю від 35 до 65% забезпечать комфортні умови для концентрації водія і відпочинку пасажирів. Насолоджуйтеся своєю поїздкою, де б Ви не подорожували – за містом, в міському циклі руху або по дорозі на відпочинок. Вологе повітря несприятливо впливає на Ваше здоров'я, плюс до всього виникає проблема запітніння вікон. Встановивши автокондиціонер, Ви відчуєте всі переваги комфортного водіння. Використання системи кондиціонування разом з включенням опалювача автомобіля, миттєво очищає вікна від запітніння та нейтралізує вологість в салоні впродовж всього року! 

 А як Вам пропозиція простояти жарким літнім днем в міському заторі? Коли доводиться закривати вікна, что-б не задихнутися від проїжджаючих вантажівок і вчитися «пітніти красиво». Особливо якщо Ви одягнені «по парадному» або знаходитеся в автомобілі з Вашим бізнес партнером. Автокондиціонер надасть Вам упевненість у собі і прекрасний настрій не дивлячись на зовнішні погодні та екологічні негаразди. 

Автокондиціонер – завжди вдала інвестиція грошових коштів. Вона виплачується безпекою, комфортом і здоров'ям водія та пасажирів! 

Донедавна вважалося, що кондиціонер в автомобілі - це розкіш, приналежність дорогих лімузинів, одним словом - іграшка, що ускладнює та підвищуе вартість автомобіля. Однак, згадайте, коли Ви стояли в заторі у 30-ти градусну спеку чи боролися з запітнілими в дощ вікнами, чи здавалося це дурницею, що незаслуговує уваги? Одже, нормальна температура і вологість у салоні автомобіля необхідна, перш за все, для забезпечення безпеки дорожнього руху, тому що при температурі навколишнього середовища вище + 25 °С у людини знижується реакція та увага, водій швидко втомлюеться і т.д. Наша компанія пропонує оригінальні комплекти кондиціонерів та запчастини до них, а також продукцію світового лідера по виробництву кліматичних систем для автотранспорту "Alex-original". Комплекти виготовляються індивідуально під кожну модель автомобілю та містять повний комплект для монтажу, включаючи кожний гвинтик та монтажні стяжки. Не дарма кондиціонери "Alex-original" штатно монтуються на конвейерах заводів-виробників. Вся продукція сертифікована ISO-9002. На даний час можемо запропонувати близько 500 моделів автокондиціонерів. Так-як наше підприємство з 1998 року є офіційний дистрибьютор "Alex-original" на Україні, ми маємо змогу запропонувати Вам самі найконкурентніші ціни. Кондиціонери "Alex-original" також відмінно себе зарекомендували на мікоавтобусах та автобусах середнього класу MB Vito, Sprinter та Vario, Iveco, Ford, Volkswagen, Peugeot, Renault, "Богдан" та "Еталон". Для автобусів підвищенної вмістимості пропонуємо, на наш погляд, найліпший варіант- продукцію "Hispacold" виробництва Іспанії.

Про вартість комплекта з монтажем Ви можете дізнатися зателефонувавши по нашим офісним телефонам (044) 4539643, 4670241, 4672482 або натиснувши на відповідну ссилку, що знаходиться правіше.