Запчастини до компресорів автокондиціонерів

Наша компанія пропонує широкий вибір запасних частин для автомобільних компресорів. Завжди на складі самі "ходові" запчастини, а саме: підшипники, сальники, ущільнювачі й контрольні клапана. Також, здійснюємо поставки абсолютно будь-яких комплектуючих до компресорів, включаючи поршневу групу, кришки, датчики обертання, електромуфти, шківи і т.д. (та хоч увесь компресор по запчастинах!). При ремонті компресора на нашому сервіс-центрі надається гарантія на всі замінені комплектуючі.

Підшипники компресорів

Завжди в наявності всі види й розміри підшипників виробництва Koyo, Nachi, NSK, NTN і FKC для будь-яких автомобільних компресорів. Для замовлення необхідно вказати габаритні розміри підшипника. Середня ціна підшипника - 21 Euro. 

Резинові ущільнювачі та прокладки

Пропонуємо ущільнювачі й прокладки кришок на наступні компресори: Calsonic, Daewoo, Delphi, Denso, Harrison, Sanden, Seiko-seiki і Zexel. Для замовлення необхідно вказати точне маркування компресора (як правило, вона зазначена на наклейці). Середня ціна комплекту ущільнювачів - 10 Euro.

Сальники вала компресора

Завжди на складі сальники вала на наступні компресори: Calsonic, Daewoo, Delphi, Denso, Harrison, Sanden, Diesel Kiki, Seiko-seiki і Zexel. Для замовлення необхідно вказати точне маркування компресора (як правило, вона зазначена на наклейці). Середня ціна сальника вала - 23 Euro.

Контрольні клапана

Пропонуємо до реалізації контрольні клапана на наступні компресори: Harrison V5, Sanden SD6V12, Sanden SD7V16, SDPXV16, Daewoo V5, Delphi CVC-125, CVC-135, CVC165, CVC-185, GM Harrison V7, Calsonic V5-15C,15F,15G, CWV615,617,618, Denso 7SBU16, 6SEU12, 6SEU16, 7SEU16, 7SEU17, 5SE09C і 5SE12C. Для замовлення необхідно вказати точне маркування компресора (як правило, вона зазначена на наклейці).

Замовлення запчастин

Замовлення запчастин