Фільтри-ресивери і акумуляторні стакани

Фільтр-ресивер складається з корпусу, фільтру, трубопроводу, осушувача і як правило - перевірочного оглядового скла. Осушувач знаходиться усередині корпусу, а для запобігання проникненню в систему чужорідних речовин встановлена мережа фільтрів. У рідкому і трохи газоподібному стані хладагент, що йде від конденсатора, поступає в осушувач і, оскільки рідина, що поступає, важча за газ, то рідина падає в нижню частину осушувача (де знаходяться силікогельові абсорбенти для поглинання вологи) і через мережу фільтрів тече до вихідного трубопроводу.

Ресивер-осушувач виконує декілька функцій:

· функція відділення бульбашок. У зрідженому конденсатором холодоагенті утворюється деяка кількість бульбашок, зберігаючи частину холодоагенту в газоподібному стані. Ці бульбашки повністю відділяються, і до розширювального клапана поступає тільки рідкий фреон.

· функція видалення вологи. Видаляє вологу і чужорідні речовини, що містяться в великій кількості в фреонах.

· функція обмеження тиску. Якщо тиск і температура фреона на виході осушувача дуже сильно піднімається, наприклад, температура до 90-100°С, а тиск досягає 28 кг/см2, то розплавиться плавкий клапан і холодоагент вийде назовні (не у всіх моделей).

· функція можливості спостереження за кількістю фреона. Через перевірочне оглядове скло можна спостерігати за кількістю фреона. 

Необхідно пам’ятати, що данна запчастина, насамперед є фільтром. Тому, потребує заміни раз на два роки або через 70 000 км. пробігу.

Пропонуємо фільтри-ресівери та акумуляторні стакани виробництва компаній Formula і Nissens. На нашому складі завжди великий вибір як оригінальних, так і універсальних фільтрів для легкових і вантажних автомобілів а також спецтехніки. У разі потреби, виконуємо експрес-постачання необхідних комплектуючих. Для запиту наявності необхідного фільтру-ресівера просимо зв'язуватися по офісних телефонах, ICQ або скористатися формою запиту необхідних запчастин.

Замовлення запчастин

Замовлення запчастин