ТРВ і розширювальні трубки

Принцип роботи

За період нормальної роботи холодоагент потрапляє в ТРВ (термо- регулюючий вентиль) або як часто називають – розширювальний клапан, в рідкому стані з середньою температурою і високим тиском, а проходячи через розширювальний клапан перетворюється на стан низької температури і низького тиску. Рідкий холодоагент в цьому стані, поглинаючи тепло повітря, перетворюється на газоподібний стан і виходить з випарника. При цьому температура газу небагато підвищується в порівнянні з температурою в рідкому стані.Кількість фреону в рідкому стані, що проходить через розширювальний клапан, регулюється завдяки термодатчику клапана і тиску рідкого фреону у випарнику. Тобто, розширювальний клапан регулює кількість холодоагенту, що потрапляє у випарник, залежно від необхідності.

Перевірка

Несправність розширювального клапана зазвичай виявляється низьким значенням всмоктуючого і напірного тиску. Одночасно виявляється і поганою роботою системи охолоджування. Тому за допомогою робочих параметрів перевіряють зміну тиску.

Мідний ТРВ використовується разом з фільтром-ресивером і вмонтовується прямо у вхідну трубку випарника. Доступ до нього може бути вельми складним (окрім більшості автомобілів японського виробництва).

Пропонуємо широкий вибір мідних ТРВ з вхідними розмірами 3/8" і 9/16" та вихідними розмірами 13 і 20 мм., як з вирівнювачами тиску, так і без них. Пропонуємо ТРВ як із з’єднаннями «під конус» так і з ущільненням манжетом. Для запиту необхідного ТРВ прохання зв'язуватися по офісних телефонах. Достатньо вказати марку, модель і рік випуску автомобіля.

Якщо на автомобілі встановлений фільтр-ресівер, то використовується мідний або ТРВ типу «block valve». «Вlock valve» зазвичай видно з моторного відсіку, дві трубки підходять прямо до нього.

Тип ТРВ «Block valve» є одним з найпоширеніших типів ТРВ. Вони штатно встановлені на багатьох моделях автомобілів: Alfa Romeo, Аudi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dodge, Fiat, Ford, Hyundai, Jeep, Lexus, Lincoln, Mercedes, Opel, Toyota, Nissan, Peugeot, Renault, Volkswagen і інших. Для запиту необхідного ТРВ прохання зв'язуватися по офісних телефонах або скористатися формою запиту запчастин. Досить вказати марку, модель і рік випуску автомобіля.  

Розширювальні трубки

Пластикова розширювальна трубка, що складається з сітчастого екрану і розширювального клапана, розташовується на вхідному трубопроводі випарника. Ця розширювальна трубка на лінії рідкого холодоагенту високого тиску - обмежує холодоагент, вимірює його потік і подає фреон низького тиску у випарник з низьким тиском. Екрануючі фільтри з двох боків вхідного і вихідного отворів оберігають розширювальну трубку від забруднення.

Перевірка

Несправність розширювальної трубки зазвичай виявляється низьким значенням всмоктуючого і напірного тиску, а також одночасно порушенням циклу охолоджування. Тому перевірку здійснюють, встановивши манометри. Якщо при працюючій системі кондиціонування вимкнути запалення двигуна, то хладагент в системі буде протікати до вирівнювання тиску розширювальної трубки від високого тиску до низького. При цьому протягом 30-60 сек. чутиметься шиплячий звук. Це нормальний процес і не говорить про несправність ТРВ або розширювальної трубки.

Розширювально трубка встановлюється разом з акумуляторним стаканом і знаходиться усередині алюмінієвого трубопроводу, що йде до випарника.

Пропонуємо широкий вибір розширювальних трубок. В наявності є трубки білого, блакитного, коричневого, зеленого, фіолетового, жовтого, оранжевого, синього і червоного кольору з перетином 0,047, 0,052, 0,062, 0,067 і 0,072 дюйма. Для запиту необхідного ТРВ або розширювальної трубки, прохання зв'язуватися по офісних телефонах або скористатися формою запиту запчастин. 

Замовлення запчастин

Замовлення запчастин