[Translate to Ukraine:] Абсорбционные холодильники

 

 

Абсорбційні холодильники Dometic – безшумна робота, долговічність та надійність

Довга історія успіху компанії завдячує саме абсорбційним холодильникам компанії Dometic. Протягом десятиріч вони серійно встановлюються в будинки на колесах та яхти ведучих виробників цієї техніки. І це все завдяки використанню конструкцій та деталей, що не піддаються затиранню, тим самим забезпечуючи максимально безшумну роботу, високу зносостійкість, надійність та простоту в використанні та обслуговуванні. Без сумніву, вибір живлення для холодильника чи то від напруги в 220 вольт, чи то живлення від бортового живлення в 12 вольт чи від пропанового балона- основна перевага абсорбційних холодильників, що робить їх найбільш популярними у володарів будинків на колесах, яхт та автобусів.

Dometic 8-Series

Dometic 8-серія – холодильники майбутнього

Холодильники цієї серії- це майдутнє для збереження продуктів в автомобілі та водному транспорті. Нова 8 серія від Dometic об'єднує в собі сучасний дизайн та високу ефективність роботи. Зйомне відділення морозильника- це перший у світі запатентований винахід. Великі декоровані панелі приваблюють своїм дизайном та надають холодильникам мебельного вигляду. Всі моделі доступні в різних кольорових варіантах, а також відрізняються різним об'ємом- від 80 до 189 літрів.

Основні переваги

Зйомне відділення морозильника- запатентована новинка
Регулюєме розміщення поличок
Інноваційна система двері
Новий дизайн панелі управління
Система вентилювання

Dometic 7-Series

Dometic 7-серия – наиболее продаваемая модель с разделенными отделениями

Характерными особенностями холодильников Dometic 7-серии являются просторное внутреннее отделение и морозильная камера. Вместимость варьируется от 142 до 175 литров.

Основные преимущества

Раздельные холодильные отделения 
Регулируемое расположение полок 
Инновационная система двери 
Дверь с замком и опцией вентиляции 
Затемненные светодиоды на панели управления

Dometic 4-Series

Dometic 4-серия – классические модели

Компактные холодильники всемирно известной 4-ой серии установлены на миллионы домов на колесах и яхт во всем мире! Их оптимальные внешние габаритные размеры великолепно сочетаются с удивительно просторным внутренним пространством. Вместимость варьируется от 40 до 97 литров.

Основные преимущества

Удобная панель управления 
Регулируемое расположение полок 
Дверь с замком и опцией вентиляции 

Загляните вовнутрь: благодаря правильно продуманному интерьеру, все продукты аккуратно размещаются на своих местах.

Dometic COMBICOOL RF 60

Высокая холодопроизводительность – охлаждение до 30°C ниже температуры окружающей среды. Компактный корпус для удобной транспортировки. Функциональный интерьер со съемными полками.

Dometic COMBICOOL RGE

Высокая холодопроизводительность и вместительная морозильная камера. Питание от сети 220 Вольт или от пропанового баллона. Хорошо продуманный «домашний» интерьер. Охлаждение до 30°C ниже температуры окружающей среды и до –12°C в морозильной камере. Объем холодильника – 146 литров.

CoolFreeze T0440N

плавная регулировка температуры от +40°C дo +1°C 
автоматическое переключение с охлаждения на обогрев 
соответствие директиве HACCP 
ударопрочный корпус 
удобное обслуживание 
электроклапан дренажа