Охолоджувач для вина

Чи не бажаєте келих охолодженного вина?

MyFridge MF-6W

Міцні червоні вина, такі, наприклад, як чудове Bordeaux, відкривають особливий смакс при температурі +18°C. Молодим, фруктовим смакам Riesling найкраще всього гармонує температура напою +10°C. Якому ми би сорту вина ви не віддали перевагу, витончений охолоджувач для вина MF-6W підгодовує ваше вино до довершеної температури вживання. Достатньо місткий внутрішній об'єм, дозволяє охолоджувати шість стандартних пляшок вина (аж до довжини пляшки 32 см). Це допоможе вам як при проведенні планових пікніків, так і при відвідинах несподіваного гостя.
Охолоджувач для вина MF-6W запам'ятовує температуру охолоджування вина і надійно її підтримує. Достатньо тільки один раз внести до пам'яті необхідні значення температури для кожного сорту вина (між +5°C і +20°C) і при завантаженні просто ініціалізувати необхідну програму. Зручний дисплей відображає температуру вина і зовнішню температуру повітря. Знімні полиці надійно зберігають вино в горизонтальному положенні і дозволяють охолодженому повітрю вільно циркулювати усередині охолоджувача. Компактний, практичний і абсолютно захищений від вібрації, охолоджувач забезпечує безшумну роботу, щоб вино розвернуло його потенціал, доставляючи приємні хвилини для розслаблення і насолоди.Ідеальний варіант, як домашнього використання, так і для ресторанів, а також для користування на водному транспорті. Вбудоване внутрішнє підсвічування. Робота від мережі 12 В. або 100 – 240 В.

 
Цифровий монітор відображає робочу і температуру навколишнього середовища
 
 
Зручні для чищення знімні полички
 
 
Зручне управління бажаних налаштувань
 

 

   
 
 
MyFridge MF-6W
 
 
 
             MF-6W
 
 
 
                               WAECO MyFridge MF-6W
   
                   Термоелектричний охолоджувач для вина
Об'єм: 18 літров або 6 пляшок довжиною до 32 см.
Напруга: 12 В. DC або 100-240 В. AC
Потребляемая мощность: 48 Вт.
Робоча температура:  регулюється від +5°C до +20°C
Термоізоляція: пінополіуретан
Система: термоелектричний елемент з внутрішнім і зовнішнім вентилятором
Матеріал: ABS-пластик
Колір: сріблястий
Габарити: 260 x 410 x 470 мм
Вага: 6.5 kg
Особливості: електронний термостат з цифровим дисплеєм, плавне регулювання температури, прозорі двері з магнітним ущільнювачем, 3 знімні полички, внутрішнє підсвічування, лоток для конденсату
Сертифікація: TÜV/GS, e-approved according to 95/54/EC (EMC guidelines for vehicles)
Ціна : € 205

  

 
до 18°C нижче температури навколишнього середовища
   
12 В. DC або 100 - 240 В. AC


Захист вина від вібрації


безшумна робота