Автономні опалювачі Southwind (Китай)

Hebei Nanfeng Automobile Equipment

Компанія Hebei Nanfeng Automobile Equipment є найкрупнішим виробником систем кондиціонування та опалення для комерційного транспорту в Китаї. У склад компанії входять дочірні підприємства Nanfeng Automobile Components Co. Ltd., Nanfeng Automobile Heater Co. Ltd., Nanfeng Automobile Radiator Co. Ltd., Beijing Golden Nanfeng International Trading Co. Ltd., Yangzhou vehicle A/C Equipment Company of Nanfeng Group, Lianfa Automatic Machine Manufacturing Co. Ltd. and Boke Co. Ltd. Загальні активи компанії 800 млн. юаней. На заводах задіяно 6 880 спеціалістів. Компанія володіє найбільшим в Азії науково-дослідницьским центром і лабораторією для розвитку напрямку автономного опалення транспортних засобів.

На протязі більш, ніж двадцятирічного досвіду роботи, компанія зайняла одне з лідируючих місць в сегменті опалення транспортних засобів з виробничою потужністю 100 000 опалювачів. Клієнтами Hebei Nanfeng Automobile Equipment є всі найвідоміші підприємства автобусобудівництва в Китаї. Продукція експортується до багатьох країн Азії та Європи. Зокрема компанія успішно співпрацює з низкою міжнародних виробників комерційної техніки, у тому числі Yaxing-Benz , Beifang Benchi – сідельні тягачі, Shanghai Sunwin – автобусна корпорація (SUNWIN), Guilin Daewoo – автобусний завод, Xi'an Silver - автобусна корпорація, Guangzhou Isuzu – автобусний завод, Anhui Kaisibaoer – автобусний завод, Beijing Neoplan – автобусний завод та з багатьма іншими виробниками.

Про якість продукції також каже той факт, що опалювачі Nanfeng наряду з Webasto і Eberspacher отримали європейський сертифікат якості для незалежних опалювачів E-mark.

Пропонуємо з гідністю оцінити якість товару, сервіс та «прийняти» ціни на продукцію компанії Hebei Nanfeng Equipment.

Повітряні опалювачі Southwind серії FJH 3.5/5

Завдяки технології випарювання розпиленого струменя палива, що подається - зберігається енергія, зменшується споживання електрики і палива. Крім того, у зв'язку зі зменшенням шкідливих викидів, дана модель не завдає шкоду навколишньому середовищу. Для більш високого термічного КПД безпосередньо нагрівається повітря, що також дозволяє швидко збільшити температуру. Температура всередині салону може довільно встановлюватись та підтримуватись автоматично. Для запуску опалювача використовується зовнішній керамічний палій з низьким споживанням енергії та більш тривалим терміном експлуатації.

Зручна та компактна модель. Легко розбирається і збирається. Модель розроблена для обігріву салона та звільнення скла від льоду. Може використовуватись в невеликих машинах, автомобілях-універсалах, мікроавтобусах, автомобілях швидкої допомоги, а також у спецтехніці.

Тип

FJH - 3.5

FJH - 5

Напруга  

DC24V/12V

Витрати палива (л/год)

0.35

0.5

Споживча потужність (Вт)

36

90

Потужність обігріву (kВт)

3.5

5

Робота при t*C навкол. серед.

-40~+50

Вага (кг)

6

Сфера застосування

 Невеликі транспортні засоби, мінівени, мікроавтобуси, кабіни вантажівок і сідельних тягачів, пасажирські авто, громадський та сільськогосподарський транспорт, спецтехніка.

Повітряні опалювачі Southwind серії FJH 2

Потужність опалювання - 0,9-2,0 кВт.
Номінальна напруга - 12/24 B.
Паливо - дизельне
Витрати палива - 0,27 л/г.
Споживча потужність - 14-29 Вт.
Обсяг повітря, що подається - 93 м³/г.
Габаритні розміри- 311х120х121 мм.
Вага - 2,6 кг.  

Модель повністю ідентична Webasto Air Top 2000 cлужить для обігріву кабін і спальних місць легких та середніх вантажівок, працюючих у міському циклі та в помірно холодних регіонах, спецтехніки малого класу, салонів невеликих мікроавтобусів і кемперов, кают та невеликих речкових суден. На керамічний штифт розжарювання надається гарантія. Влітку ці опалювачі можуть використовуватись як вентилятори, продуваючі повітря крізь кабіну чи салон.

Використовується плавне регулювання температури повітря з автоматичним підтримуванням її. Низький рівень шуму, невелике споживання палива та висока теплопродуктивність - основна відмінність цієї серії опалювачів Southwind.

Строк монтажу опалення на одиницю транспорту - від трьох до семи годин. Опалювачі та запасні частини завжди в наявності на нашому складі. Виконуємо ремонтні та монтажні роботи опалювачів Eberspacher, Webasto, Brano, Планар а також Nanfeng будь-якої складності. Всі роботи виконуються в семи сучасно обладнаних боксах з опаленням, висотою п'ять метрів. Запрошуємо до співпраці транспортні підприємства, начальників транспортних вдділів, автосалони, а також приватних осіб.

Запрос стоимости комплекта

Запрос стоимости комплекта