Передпускові опалювачі Nunfeng (Китай)

Компанія Hebei Nanfeng Automobile Equipment є найкрупнішим виробником систем кондиціонування та опалення для комерційного транспорту в Китаї. У склад компанії входять дочірні підприємства Nanfeng Automobile Components Co. Ltd., Nanfeng Automobile Heater Co. Ltd., Nanfeng Automobile Radiator Co. Ltd., Beijing Golden Nanfeng International Trading Co. Ltd., Yangzhou vehicle A/C Equipment Company of Nanfeng Group, Lianfa Automatic Machine Manufacturing Co. Ltd. and Boke Co. Ltd. Загальні активи компанії 800 млн. юаней. На заводах задіяно 6 880 спеціалістів. Компанія володіє найбільшим в Азії науково-дослідницьским центром і лабораторією для розвитку напрямку автономного опалення транспортних засобів.

На протязі більш, ніж двадцятирічного досвіду роботи, компанія зайняла одне з лідируючих місць в сегменті опалення транспортних засобів з виробничою потужністю 100 000 опалювачів. Клієнтами Hebei Nanfeng Automobile Equipment є всі найвідоміші підприємства автобусобудівництва в Китаї. Продукція експортується до багатьох країн Азії та Європи. Зокрема компанія успішно співпрацює з низкою міжнародних виробників комерційної техніки, у тому числі Yaxing-Benz , Beifang Benchi – сідельні тягачі, Shanghai Sunwin – автобусна корпорація (SUNWIN), Guilin Daewoo – автобусний завод, Xi'an Silver - автобусна корпорація, Guangzhou Isuzu – автобусний завод, Anhui Kaisibaoer – автобусний завод, Beijing Neoplan – автобусний завод та з багатьма іншими виробниками.

Про якість продукції також каже той факт, що опалювачі Nanfeng наряду з Webasto і Eberspacher отримали європейський сертифікат якості для незалежних опалювачів E-mark.

Пропонуємо з гідністю оцінити якість товару, сервіс та «прийняти» ціни на продукцію компанії Hebei Nanfeng Equipment.

Рідинні опалювачі серії YJP для тягачів, автобусів і спецтехніки

Завдяки технології розпилення струменя палива, що подається, збільшується ефективність горіння і знижується викид шкідливих речовин, тому опалювач відповідає стандартам захисту навколишнього середовища класу Євро. Використання високовольтної дуги запалювання дозволяє використовувати силу струму запалювання, що дорівнює 1.5 А, а час запалювання встановити меньш ніж 10 секунд. Усі зварювальні роботи виробляються найсучаснішими зварювальними роботами, тому кожен теплообмінник має бездоганний зовнішній вигляд і міцні з'єднання. Обігрівач оснащений зрозумілою, безпечною і повністю автоматичною системою управління. Для додаткового захисту використовується високоточний датчик температури води і захист від перегріву. Обігрівач може використовуватись як для передпускового підігріву двигуна так і для обігріву салону в різноманітних типах пасажирських автобусів, громадського транспорту, а також в спеціалізованній та воєнній техніці.

Основні елементи поставляються тільки в оригінальній упаковці, що дозволяє підвищіти надійність продукту та збільшити строк експлуатації.

Тип

Потужність кВт

Витрати палива л/год

Робоча напруга

Споживча потужність

Робота при t*C

Вага

YJP-Q8.1

8.1

0.81

DC 12/24

170

-40~+80

17

YJP-Q11.6

11.6

1.15

YJP-Q16.3

16.3

1.87

22

YJP-Q20

20.0

2.37

YJP-Q25

25.0

2.67

YJP-Q30

30.0

2.97

24

YJP-Q35

35.0

3.31

Рідинні опалювачі серії YJH-Q5-1/Q5-2 для легкового транспорту, мікроавтобусів та позашляховиків

Завдяки технології розпилення струменя палива, що подається, зберігається енергія, зменьшується споживання електрики та палива. Крім того, завдяки прогріву двигуна різко знижується викид шкідливих речовин, тому дана модель не завдає шкоди навколишньому середовищу. Для більш високого термічного КПД в якості основного матеріалу теплообмінника використовується алюмінієвий сплав. Для включення використовується зовнішній керамічний запалювач з низьким споживанням енергії та більш довгим строком експлуатації. В моделі використовується зовнішній електромагнітний паливний насос, що дозволяє забеспечити стабільне горіння та надійність експлуатації. В комплекті поставляється пульт управління з можливістю програмування часу вмикання опалювача. На вибір пропонуються два види опалювачів в залежності від типу палива бензиновий або дизельний.

Узимку попередній обігрів двигуна істотно збільшує його моторесурс та значно зменьшує споживання палива і викиди відпрацьованих газів. Опалювач ідеально підходит для різноманітних типів транспортних засобів з робочим обсягом двигуна від 2.0 см3 до 4.0 см3.

1. Подача воздуха 
2. Подача топлива 
3.Водяная помпа 
4. Выход воздуха 
5. Подача воды 
6. Выход воды 
7. Кожух вентилятора 
8. Предохранительная сетка 
9. Крышка блока управления

Тип

Потужність кВт

Витрати палива л/год

Робоча напруга

Споживча потужність

Робота при t*C

Вага

YJH-Q5-1

5

0.48-0.24

12

18-25

-40~+50

3.2

YJH-Q5-2

5

0.48-0.24

24

35-50

3.2

YJH-Q8

7.6

0.76

12/24

90

5

Строк монтажу опалення на одиницю транспорту - від трьох до семи годин. Опалювачі та запасні частини завжди в наявності на нашому складі. Виконуємо ремонтні та монтажні роботи опалювачів Eberspacher, Webasto, Brano, Планар а також Nanfeng будь-якої складності. Всі роботи виконуються в семи сучасно обладнаних боксах з опаленням, висотою п'ять метрів. Запрошуємо до співпраці транспортні підприємства, начальників транспортних вдділів, автосалони, а також приватних осіб.

Запрос стоимости комплекта (Автономные жидкостные предпусковые подогреватели двигателя)

Запрос стоимости комплекта