Алькон-Сервіс


Автокондиціонери
Електричні кондиціонери
Кондиціонери Thermix для мікроавтобусів
Холодильні установки
Автохолодильники
Обладнання для обслуговування автокондиціонерів
Системи вентиляції
Опалювачі
Підігрівачі дизпалива
Обігрівачі сидінь та дзеркал
Газобалонне обладнання
Автомобільна побутова техніка

Про компанію
Новини
Акції
Новинки товару
Питання-вiдповiдь
Продаж б/в обладнання
Контакти
Карта сайту


ICQ Консультант:   
457-249-049    

   
   

Акції

 

 

 

filling_400


 

 

 

 

 

 

 

Увага акція !

 

Заправлення фірмовим фреоном за ціною  китайского !

 

Ні для кого не є таємницею, що практично всі сервісні станції (не кажучи вже про гаражних "спеціалістів") за для здешевлення витратної частини при заправленні автомобільного кондиціонера, використовують і як показала практика, не зовсім якісний холодоагент виробництва Китай. Честно кажучи, два роки назад ми також тестували продукцію країни Сонця Що Сходить. З нашого особистого досвіду та перевірці фреону на газоаналізаторі повідомляємо наступне. У балоні з газом R-134a його питома вага склала всього 40%, інші 40% дісталися R12 і ще 20% - R22. Завдяки такому коктейлю починався підвищуватись тиск і системи входили у стан перегріву. Недодавання невеликої кількості фреону не допомогало, тому що системи не набирали необхідної потужності. І як наслідок, таке змішування газів приводить до виходу з ладу компресора.

Саме тому, у своїй роботі ми використовуємо тільки сертифікований фірмовий холодоагент - тетрафлуоретан F3CCH2F (R134a) виробництва компаній Honeywell та Dupont.

 

Вартість повного заправлення з діагностикою складає всього - 350 гривень! Додаткова знижка  -10% на всі запчастини та ремонтні роботи!


Термін дії акції з 05 лютого до 31 травня 2013 року.

 

Alpha Design Company